Biotechnologia
Nabłyszczający środek do podłóg DD 485
Skoncentrowany środek czyszczący, który łączy enzymatyczne właściwości biologiczne z odtłuszczającymi i samonabłyszczającymi, które zapewniają bardziej skuteczne czyszczenie i polerowanie wszystkich rodzajów powierzchni - szybko, łatwo i wydajnie.
DD 485
Enzymatyczna pianka do czyszczenia DD 487
Wysoko pieniący detergent enzymatyczny przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń tłuszczowych i brudu na powierzchniach pionowych. Posiada europejskie oznakowanie ekologiczne European Ecolabel. Odpowiedni dla przemysłu spożywczego.
DD 487
Biologiczny przemysłowy preparat czyszczący DD 488
Przemysłowy preparat czyszczący i odtłuszczający zawierający składniki organiczne przeznaczone do zastosowania w automatycznych maszynach czyszczących. Formuła dobrana specjalnie pod kątem przyjaznych dla środowiska właściwości składników.
DD 488
Ekodetergent zapachowy DD 494
Detergent ze składnikami biologicznymi specjalnie zaprojektowany do stosowania w automatach czyszczących. Formuła wybrana ze względu na swoje przyjazne dla środowiska własności. Posiada europejskie oznakowanie ekologiczne European Ecolabel. Produkt o przyjemnych zapachu.
DD 494
Odświeżacz powietrza Relax DD 4100
Produkt biologiczny oparty na specjalistycznych, aktywnych enzymach, dezodorujących substancjach organicznych i relaksujących esencjach, które szybko blokują i neutralizują brzydkie zapachy.
DD 4100
Ziołowy odświeżacz powietrza DD 4102
Produkt biologiczny oparty na specjalistycznych, aktywnych enzymach, dezodorujących substancjach organicznych i balsamicznych esencjach, które szybko blokują i neutralizują brzydkie zapachy.
DD 4102