Horeca
Detergent enzymatyczny DD 406
Skoncentrowany detergent o enzymatycznych właściwościach. Zapewnia zarówno wysoką siłę czyszczenia i odkażania, jak i długotrwały efekt działania. Produkt silnie pachnący.
DD 406
Środek czyszcząco-nabłyszczający DD 414
Wielozadaniowy czyszczący preparat rozjaśniający czyszczone powierzchnie, o silnym działaniu odtłuszczającym i szybkim odparowaniu. Skuteczny na wszystkich powierzchniach.
DD 414
Kwasowy detergent dla przemysłu rolno-spożywczego DD 424
Kwasowy niepieniący środek do czyszczenia metodą„ “czyszczenie w miejscu” (CIP) o właściwościach silnie czyszczących, odkamieniających i odkażających, dzięki zawartej w składzie kompozycji czynnych składników. Odpowiedni do czyszczenia w przemyśle spożywczym, w programach podlegających systemowi HACCP.
DD 424
Biodetergent deodoryzujący DD 446
Produkt dezodoryzujący oparty na bazie organicznych składników, połączonych z olejkami eterycznymi, detergentami i środkami odtłuszczającymi, które ulegają biodegradacji. Produkt niepalny o niskiej toksyczności, wsparty środkami odkażającymi.
DD 446
Enzymatyczny środek wielozadaniowy DD 456
Produkt, który łączy enzymatyczne właściwości biologiczne, degradujące materię organiczną, z silnymi właściwościami odtłuszczającymi. Skuteczne czyści i odtłuszcza wszystkie rodzaje powierzchni - szybko, łatwo i wydajnie. Posiada europejskie oznakowanie ekologiczne. Odpowiedni dla przemysłu spożywczego, A1-NSF.
DD 456
Odświeżacz powietrza DD 463
Produkt biologiczny oparty na bazie enzymów o specjalnie dobranej aktywności, organicznych środkach dezodorujących i tropikalnych esencjach, które szybko blokują i neutralizują zapachy.
DD 463