O A&B Laboratorios

A&B Laboratorios

“Obserwujemy, jak zachowuje się i oczyszcza natura, aby tak samo wytwarzać nasze produkty"
A&B Laboratorios Biotecnología S.A.U. powstała w 2001 roku jako firma oparta na biotechnologii. Działalność firmy polega na badaniach, projektowaniu, produkcji i wdrażaniu innowacyjnych produktów chemicznych i biologicznych w celu zapewnienia skutecznych rozwiązań dla czyszczenia, dezynfekcji, przemysłowego utrzymania ruchu i uzdatniania wody.
Połączenie czystych technologii i biotechnologii z naszym zaangażowaniem w obsługę klienta czyni nas punktem odniesienia na rynku. Oferujemy innowacyjne, wydajne, skuteczne i przyjazne dla środowiska produkty, które zwiększają bezpieczeństwo użytkowania i sprzyjają przestrzeganiu przepisów i ograniczeń prawnych mających zastosowanie u naszych klientów.
A&B Laboratorios de Biotecnología opiera swoje produkty na enzymach i mikroorganizmach tak, aby zminimalizować obciążenie środkami chemicznymi, zastępując je składnikami biologicznymi, które rozkładają materię organiczną.

MISJA: Zapewnienie społeczeństwu innowacyjnych rozwiązań dzięki bezpiecznym i przyjaznym dla środowiska produktom chemicznym i biotechnologicznym.
WIZJA: Jesteśmy dumnym zespołem tworzącym wspólnym wysiłkiem, innowacyjną, bliską klientowi i rentowną firmę, który przewodzi na rynku dzięki produktom zapewniającym zrównoważony rozwój.
WARTOŚCI: Kreatywność i innowacyjność, ciągła poprawa, szacunek i satysfakcja osobista, współuczestnictwo i praca zespołowa, które zapewniają wyjątkową wartość klientom mając na względzie społeczną odpowiedzialność.