Preparat DD 485

Nabłyszczający środek do podłóg DD 485

Skoncentrowany środek czyszczący, który łączy enzymatyczne właściwości biologiczne z odtłuszczającymi i samonabłyszczającymi, które zapewniają bardziej skuteczne czyszczenie i polerowanie wszystkich rodzajów powierzchni - szybko, łatwo i wydajnie. Posiada europejskie oznakowanie ekologiczne European Ecolabel.

Korzyści:
Środek skoncentrowany: wysoka wydajność i szybkość działania: oszczędza czas i produkt. Udowodniona skuteczność: Produkt oznaczony European Ecolabel - europejskie oznakowanie ekologiczne, zapewnienie jakości i poprawa ochrony środowiska. Działanie biologiczne: doskonały do czyszczenia ze względu na enzymy, które zwiększają skuteczność czyszczenia. Wielofunkcyjność: produkt czyszczący i polerujący z efektem odświeżania powietrza. Bezpieczne w użyciu: nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg. Ochrona środowiska: minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, wstępnie rozkłada materię organiczną dzięki swoim składnikom biologicznym. Inne korzyści: produkt czyszczący ogólnego użytku, który spełnia wymagania zrównoważonego rozwoju skoncentrowanego na ekologicznych zamówieniach publicznych.
Miejsca stosowania:
Hotele, domy opieki, centra sportowe, firmy sprzątające.
  • Codzienne sprzątanie w obiektach i miejscach publicznych (hotele, szkoły, domy opieki, ośrodki administracyjne, centra handlowe, stacje metra).
  • Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, patio, mozaiki, płytek, ceramiki, kamionki itp.
  • Ogólne zastosowanie do czyszczenia, które spełnia wymogi zrównoważonego rozwoju skoncentrowanego na ekologicznych zamówieniach publicznych.

Dodać produkt do wiadra z mopem zgodnie z potrzebą (patrz dawkowanie) przy użyciu ręcznych (MQ19) lub automatycznych (MQ31; MQ48) systemów dozowania. Umyć podłogę mopem i pozostawić do wyschnięcia. Spłukiwanie nie jest konieczne.

Dawkowanie zależy od stopnia zanieczyszczeń:
Normalnie zabrudzona powierzchnia: 0,4% (MQ 19: dawka 20 ml na 5-litrowe wiadro).
Mocno zabrudzona powierzchnia: 0,8% (MQ 19: dwie dawki 20 ml na 5-litrowe wiadrze).