Preparat DD 487

Enzymatyczna pianka do czyszczenia DD 487

Wysoko pieniący detergent enzymatyczny przeznaczony do usuwania wszelkiego rodzaju zabrudzeń tłuszczowych i brudu na powierzchniach pionowych. Posiada europejskie oznakowanie ekologiczne European Ecolabel. Odpowiedni dla przemysłu spożywczego.

Korzyści:
Produkt wysokopieniący, wydajny i zaoszczędzający pracę. Sprawdzona efektywność: Produkt oznaczony European Ecolabel - europejskie oznakowanie ekologiczne, gwarancja jakości i ochrona środowiska. Działanie biologiczne: doskonały do czyszczenia ze względu na enzymy, które zwiększają jego skuteczność. W programach HACCP: stosowanie przed dezynfekcją poprawia skuteczność produktu.
Bezpieczny w użyciu: produkt nie jest oznaczony jako żrący czy drażniący. Ochrona środowiska: minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, może wstępnie rozłożyć materię organiczną dzięki swoim składnikom biologicznym. Inne korzyści: doskonałe spienianie, idealny do działania na powierzchniach pionowych.
Miejsca stosowania:
Przemysł spożywczy, fabryki konserw, przemysł warzywno-owocowy, zakłady mięsne.
  • Czyszczenie w przemyśle spożywczym (programy HACCP) na wszystkich rodzajach placówek, które przetwarzają i przechowują mięso, konserwy oraz w przemyśle chłodniczym itp.
  • Odtłuszczanie i ogólne sprzątanie obiektów i urządzeń.
  • Produkt spełnia wymogi zrównoważonego rozwoju skoncentrowanego na ekologicznych zamówieniach publicznych.

Sprzęt do wytwarzania piany: rozpylić produkt na czyszczonych powierzchniach. Pozostawić na kilka minut, a następnie przemyć wodą pod ciśnieniem. Jeśli powierzchnia jest silnie zabrudzona, użycie środków mechanicznych może być konieczne.
Konwencjonalne urządzenia spryskujące: może być również stosowany jako detergent odtłuszczający w niskociśnieniowych konwencjonalnych urządzeniach do rozpylania (np. MQ15; MQ18) lub w automatycznych dozowaniach (np. MQ30). W tych przypadkach, moc spieniania i adhezja będzie zmniejszona.

Dawkowanie zależy od istniejących zanieczyszczeń:
Normalnie zabrudzona powierzchnia: 5%
Mocno zabrudzona powierzchnia: 10%