Ecodesign
Skoncentrowany preparat dezodoryzujący DD 498
Wysoce aktywny, kompleksowy, skoncentrowany, rozpuszczalny w wodzie środek dezodoryzujący, zawierający aktywne składniki, które natychmiast blokują zapachy w obiektach typu oczyszczalnie ścieków, wysypiska, sortownie, przepompownie, magazyny żywca, zakłady przetwórstwa żywności.
DD 498
Odświeżacz powietrza Relax DD 4100
Produkt biologiczny oparty na specjalistycznych, aktywnych enzymach, dezodorujących substancjach organicznych i relaksujących esencjach, które szybko blokują i neutralizują brzydkie zapachy.
DD 4100
Ziołowy odświeżacz powietrza DD 4102
Produkt biologiczny oparty na specjalistycznych, aktywnych enzymach, dezodorujących substancjach organicznych i balsamicznych esencjach, które szybko blokują i neutralizują brzydkie zapachy.
DD 4102
Środek do czyszczenia podłóg. Odświeżacz powietrza. SC 2114
Produkt czyszczący z systemem FAST-BIO, który posiada enzymatyczne właściwości biologiczne, ułatwiające skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni w szybki, prosty i skuteczny sposób. Produkt ma przyjemny zapach i daje efekt odświeżonego powietrza.
SC 2114
Preparat do usuwania osadów mineralnych WA 526
Preparat chemiczny oparty na mieszaninie kwasów nieorganicznych i polimerów kationowych do stosowania przy czyszczeniu instalacji i zbiorników wodnych (woda zimna lub gorąca).
WA 526