Preparat DD 466

Bezzapachowy preparat do podłóg DD 466

Skoncentrowany środek czyszczący, który łączy enzymatyczne właściwości biologiczne z właściwościami czyszczącymi i odtłuszczającymi, w szybki, prosty i wydajny sposób zapewniając wydajne czyszczenie i odtłuszczanie na wszystkich typach nawierzchni. Produkt wyróżniony europejskim znakiem Ecolabel.

Korzyści:
Produkt skoncentrowany: wysoka wydajność i szybkość działania, oszczędza czas i produkt. Udowodniona skuteczność: certyfikat Ecolabel - europejskie oznakowanie ekologiczne, zapewnienie jakości i poprawa ochrony środowiska. Działanie biologiczne: zawarte enzymy zwiększają efektywność. Bezpieczne w użyciu: nadaje się do wszystkich typów podłóg. Ochrona środowiska: Ecodesign produktu, wstępnie rozkłada materię organiczną dzięki swoim składnikom biologicznym. Inne korzyści: produkt ogólnego użytku, który spełnia wymagania zrównoważonego rozwoju skoncentrowanego na ekologicznych zamówieniach publicznych.
Miejsca stosowania:
Przemysł spożywczy, hotele, domy opieki, ośrodki sportowe.
  • Codzienne sprzątanie obiektów przemysłowych, obiektów użyteczności publicznej i powierzchni w przemyśle spożywczym.
  • Nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg, patio, mozaiki, płytek, ceramiki, kamionki itp.
  • Odpowiedni do programów czyszczenia i dezynfekcji w systemach HACCP w przemyśle spożywczym.
  • Środek czyszczący ogólnego zastosowania, który spełnia wymogi zrównoważonego rozwoju skoncentrowanego na ekologicznych zamówieniach publicznych.

Tradycyjne czyszczenie: dodać produkt do wiadra (patrz: dawkowanie) przy użyciu ręcznego (MQ19) lub automatycznego systemu dozującego (MQ31; MQ48). Umyć w tradycyjny sposób i pozostawić do wyschnięcia. Nie jest wymagane spłukiwanie.

Dawkowanie zależy od istniejącego zabrudzenia:
Normalnie zabrudzone powierzchnie: 0,4% - dawka 20 ml na 5-litrowe wiadro.
Mocno zabrudzone powierzchnie: 0,8% - dwie 20 ml dawki na 5-litrowe wiadro.