Preparat DD 463

Enzymatyczny środek wielozadaniowy DD 463

Produkt biologiczny oparty na bazie enzymów o specjalnie dobranej aktywności, organicznych środkach dezodorujących i tropikalnych esencjach, które szybko blokują i neutralizują zapachy. Produkt biologiczny. Działa natychmiastowo!

Korzyści:
Wysoka wydajność: niewielka ilość wystarcza, by dokładnie odświeżyć powietrze. Skuteczność: natychmiast blokuje zapachy i odświeża powietrze. Działanie biologiczne: doskonały środek dezodoryzujący ze względu na enzymy, które zwiększają jego skuteczność blokowania zapachów. Bezpieczeństwo użytkowania: niesklasyfikowany jako niebezpieczny. Ochrona środowiska: Ecodesign produktu minimalizuje negatywny wpływ na środowisko, wstępnie rozkłada materię organiczną dzięki swoim składnikom biologicznym.
Inne korzyści: bardzo przyjemny zapach, spełnia wymogi zrównoważonego rozwoju skupiającego się na ekologicznych zamówieniach publicznych.
Miejsca stosowania:
Bary i kawiarnie, siłownie, hotele, domy opieki.
  • Odświeżanie powietrza w pomieszczeniach, na zanieczyszczonych powierzchniach i wokół brzydko pachnących odpadów organicznych.
  • Zalecany do stosowania w domach kultury, szkołach, domach opieki, siłowniach, biurach, instytucjach, szpitalach, placówkach służby zdrowia, budynkach użyteczności publicznej (hotele, bary, restauracje).
  • Świetlice, sale konferencyjne, zajazdy, sklepy, salony, wystawy.
  • Systemy klimatyzacji, wilgotne obszary, miejsca w pobliżu zlewów itp.

Ogólne odświeżanie powietrza: rozpylać bezpośrednio w powietrzu pomieszczeń, które mają być odświeżone. Pojemniki i zbiorniki: rozpylać bezpośrednio na źródło zapachu. Dostępne w formacie system 360 - system z mikrorozpylaczem.

Preparat jest gotowy do użycia.