Preparat DD 456

Enzymatyczny środek wielozadaniowy DD 456

Produkt, który łączy enzymatyczne właściwości biologiczne, degradujące materię organiczną, z silnymi właściwościami odtłuszczającymi. Skuteczne czyści i odtłuszcza wszystkie rodzaje powierzchni - szybko, łatwo i wydajnie. Posiada europejskie oznakowanie ekologiczne. Odpowiedni dla przemysłu spożywczego, A1-NSF.

Korzyści:
Produkt ekonomiczny: wysokiej jakości preparat, szybki i wydajny, oszczędzający czas. Sprawdzona efektywność: Certyfikat European Ecolabel - europejskie oznakowanie ekologiczne, gwarancja jakości i ochrona środowiska. Działanie biologiczne: doskonały do czyszczenia ze względu na obecność enzymów. Programy HACCP: jego stosowanie przed dezynfekcją poprawia skuteczność dezynfekcji. (Rejestr NSF A1 dla przemysłu spożywczego). Bezpieczeństwo użytkowania: niesklasyfikowany jako niebezpieczny. Ochrona środowiska: Ecodesign produktu, wstępnie rozkłada materię organiczną dzięki swoim składnikom biologicznym. Wolny od fosforanów: nie przyczynia się do eutrofizacji wód powierzchniowych. Inne korzyści: szybsze czyszczenie i efekt najwyższej jakości na wszystkich typach nawierzchni.
Miejsca stosowania:
Hotele. Firmy sprzątające bary i kawiarnie, przemysł spożywczy, szkoły, stołówki szkolne.
  • Codzienne sprzątanie powierzchni w obiektach przemysłowych i publicznych (kryształ, szkło, tworzywa sztuczne, stal, marmur i ceramika).
  • Mycie sprzętów, urządzeń i powierzchni z zabrudzeń organicznych (zwłaszcza tłuszczowych) w przemyśle spożywczym, nadaje się do programów w ramach systemu HACCP.
  • Uniwersalny preparat czyszczący, który spełnia wymogi zrównoważonego rozwoju koncentrujące się na ekologicznych zamówieniach publicznych.
  • Nadaje się dla branży medycznej (szpitale, przychodnie, pogotowie ratunkowe, itp.).
  • Czyszczenie powierzchni metalowych zabrudzonych węglowodorami.

Powierzchnie i blaty: stosować bezpośrednio na powierzchnię i pozwolić na działanie przez kilka sekund. Następnie przetrzeć czystą, wilgotną szmatką i wytrzeć suchą szmatką. Na szkle i kry- ształach: spryskać i wytrzeć suchą szmatką. Do urządzeń i powierzchni przemysłu spożywczego: natrysnąć produkt na zabrudzone miejsca, pozostawić na kilka minut, a następnie spłukać.
Nie stosować na powierzchniach malowanych i lakierowanych lub na wrażliwych tworzywach sztucznych bez przetestowania go wcześniej w niewidocznym miejscu.

Preparat gotowy do użycia.