Preparat DD 414

Środek czyszcząco-nabłyszczający DD 414

Wielozadaniowy czyszczący preparat rozjaśniający czyszczone powierzchnie, o silnym działaniu odtłuszczającym i szybkim odparowaniu. Skuteczny na wszystkich powierzchniach.

Korzyści:
Środek czyszczący o wysokiej wydajności: działa szybko, oszczędzając czas i produkt. Skuteczność: czyści i nadaje połysk w jednym etapie, usuwa brud, kurz i odciski palców, przywraca połysk na czyszczonych powierzchniach. Bezpieczny w użyciu: nie sklasyfikowany jako niebezpieczny. Poprawa środowiska: Produkt ulega biodegradacji. Inne korzyści: produkt o przyjemnym zapachu, który pozostawia warstwę ochronną, odpychającą kurz i wilgoć.
Miejsca stosowania:
Hotele, firmy sprzątające, domy opieki, szkoły.
  • Czyści i rozjaśnia wszystkie rodzaje powierzchni, takich jak: okna, lustra, tworzywa sztuczne, metal, powierzchnie malowane i lakierowane.
  • Utrzymanie czystości w szkołach, budynkach publicznych, znakomity dla firm sprzątających, hoteli, wypożyczalni samochodów, myjni samochodowych, itp.
  • Doskonałe rezultaty przy stosowaniu na lakierowanym drewnie, podczas renowacji mebli, na drewnianych drzwiach, itp.
  • Składniki na bazie silikonu nadają właściwości antyadhezyjne, dzięki czemu środek może być używany przy formowaniu wtryskowych tworzyw sztucznych i gumy.
  • Produkt nadaje się również jako środek smarno-chłodzący przy cięciu i obróbce tworzyw sztucznych.

Natrysnąć na powierzchnię i rozetrzeć suchą szmatką (użyć szmatki nie pozostawiającej włókien), rozprowadzając produkt i usuwając brud jednocześnie, co sprzyja wyschnięciu. Wstrząsnąć przed użyciem. Nie stosować na powierzchniach przeznaczonych później do malowania.

Gotowy do użycia. Nie ma potrzeby rozcieńczania.