Sprzątanie
Antykamienny środek do łazienek DD 489
Wielozadaniowy produkt czyszczący zapobiegający odkładaniu się kamienia, o właściwościach odkażających i o przyjemnym zapachu. Z europejskim oznakowaniem ekologicznym European Ecolabel.
DD 489
Środek czyszczący antyelektrostatyczny DD 490
Środek czyszczący, który znakomicie nadaje się do usuwania odcisków palców i smug z powierzchni. Działa szybko i bezpiecznie. Silne działanie antystatyczne.
DD 490
Ekodetergent zapachowy DD 494
Detergent ze składnikami biologicznymi specjalnie zaprojektowany do stosowania w automatach czyszczących. Formuła wybrana ze względu na swoje przyjazne dla środowiska własności. Posiada europejskie oznakowanie ekologiczne European Ecolabel. Produkt o przyjemnych zapachu.
DD 494
Preparat do odcieków organicznych MT 123
Produkt biologiczny, który hamuje i degraduje odcieki z rozkładających się ciał. Bardzo chłonny, szybko rozkłada materię organiczną, zapobiega zanieczyszczeniom optymalizując zarządzanie szczątkami.
MT 123
Środek do czyszczenia podłóg. Odświeżacz powietrza. SC 2114
Produkt czyszczący z systemem FAST-BIO, który posiada enzymatyczne właściwości biologiczne, ułatwiające skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni w szybki, prosty i skuteczny sposób. Produkt ma przyjemny zapach i daje efekt odświeżonego powietrza.
SC 2114