Odświeżanie powietrza
NANO PURIFIER DD 483
Produkt biologiczny oparty na specjalistycznych, aktywnych enzymach, dezodorujących substancjach organicznych i esencjach, które szybko blokują i neutralizują brzydkie zapachy. Produkt wykorzystuje nowoczesną technologię nanocząsteczek srebra, które zwiększają jego skuteczność i moc odświeżania, zapewniając długotrwały efekt.
DD 483
Skoncentrowany preparat dezodoryzujący DD 498
Wysoce aktywny, kompleksowy, skoncentrowany, rozpuszczalny w wodzie środek dezodoryzujący, zawierający aktywne składniki, które natychmiast blokują zapachy w obiektach typu oczyszczalnie ścieków, wysypiska, sortownie, przepompownie, magazyny żywca, zakłady przetwórstwa żywności.
DD 498
Odświeżacz powietrza Relax DD 4100
Produkt biologiczny oparty na specjalistycznych, aktywnych enzymach, dezodorujących substancjach organicznych i relaksujących esencjach, które szybko blokują i neutralizują brzydkie zapachy.
DD 4100
Ziołowy odświeżacz powietrza DD 4102
Produkt biologiczny oparty na specjalistycznych, aktywnych enzymach, dezodorujących substancjach organicznych i balsamicznych esencjach, które szybko blokują i neutralizują brzydkie zapachy.
DD 4102
Preparat do odcieków organicznych MT 123
Produkt biologiczny, który hamuje i degraduje odcieki z rozkładających się ciał. Bardzo chłonny, szybko rozkłada materię organiczną, zapobiega zanieczyszczeniom optymalizując zarządzanie szczątkami.
MT 123
Środek do czyszczenia podłóg. Odświeżacz powietrza. SC 2114
Produkt czyszczący z systemem FAST-BIO, który posiada enzymatyczne właściwości biologiczne, ułatwiające skuteczne czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni w szybki, prosty i skuteczny sposób. Produkt ma przyjemny zapach i daje efekt odświeżonego powietrza.
SC 2114