Preparat DD 489

Antykamienny środek do łazienek DD 489

Wielozadaniowy produkt czyszczący zapobiegający odkładaniu się ka- mienia, o właściwościach odkażających i o przyjemnym zapachu. Z europejskim oznakowaniem ekologicznym European Ecolabel. Zapobiega osadzaniu się brudu i kamienia.

Korzyści:
Środek czyszczący do wszystkich rodzajów urządzeń łazienkowych (prysznice, umywalki, pisuary, bidety, wanny, krany, ekrany, itp.). Polecany do budynków administracyjnych, hoteli, restauracji, fabryk, szpitali, centrów publicznych i edukacyjnych, ośrodków sportowych, stacji benzynowych, itp. Ogólne zastosowanie do czyszczenia, które spełnia wymogi zrównoważonego rozwoju skoncentrowanego na ekologicznych zamówieniach publicznych.
Miejsca stosowania:
Hotele, domy opieki, centra sportowe, firmy sprzątające.
  • Środek czyszczący do wszystkich rodzajów urządzeń łazienkowych (prysznice, umywalki, pisuary, bidety, wanny, krany, ekrany, itp.).
  • Polecany do budynków administracyjnych, hoteli, restauracji, fabryk, szpitali, centrów publicznych i edukacyjnych, ośrodków sportowych, stacji benzynowych, itp.
  • Ogólne zastosowanie do czyszczenia, które spełnia wymogi zrównoważonego rozwoju skoncentrowanego na ekologicznych zamówieniach publicznych.

Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozwolić na działanie przez krótki okres czasu. Następnie przetrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć brud. W przypadku silnego zabrudzenia, może być konieczne szorowanie. Używać regularnie dla optymalnego efektu czyszczenia i odkażania.

Preparat gotowy do użycia.