Preparat DD 404

Detergent odtłuszczający DD 404

Skoncentrowany detergent o znakomitych własnościach czyszczących i odtłuszczających. Może być używany w bardzo wielu zastosowaniach jako uniwersalny produkt rozcieńczany w wodzie w różnych proporcjach - w zależności od przeznaczenia. ODPOWIEDNI DLA PRZEMYSŁU SPOŻYWCZEGO.

Korzyści:
Uniwersalny produkt odpowiedni do bardzo różnych zastosowań. Skuteczność: znakomite własności czyszczące i odtłuszczające, łatwo się spłukuje. Programy HACCP: używany przed dezynfekcją poprawia działanie kolejnych środków. Ochrona środowiska: Ecodesign produktu minimalizuje wpływ na środowisko. Inne korzyści: szybsze czyszczenie i znakomity efekt.
Miejsca stosowania:
Przemysł spożywczy, przemysł metalowy, firmy sprzątające, straż pożarna.
  • Odtłuszczanie w przemyśle spożywczym. Nadaje się do programów czyszczenia wg systemu HACCP we wszystkich typach placówek, które przetwarzają, produkują lub magazynują żywność i napoje.
  • Czyszczenie i odtłuszczanie powierzchni metalowych (metalowe części ciężarówek i przyczep, łyżki koparki, cysterny / kontenery), szkła, porcelany, drewna, tworzywa sztucznego, itp.
  • W przemyśle poligraficznym, łatwo usuwa farbę na bazie wody.
  • Przemysłowe odtłuszczanie dużych obszarów za pomocą automatów czyszczących, utrzymywanie czystości w miastach, czyszczenie kontenerów.

Rozcieńczyć preparat w wodzie z zastosowaniem urządzeń ręcznego dozowania (np. MQ19) lub dozowania automatycznego (np. MQ31; MQ48) w zależności od potrzeb (patrz dawkowanie). Nanieść środek na czyszczoną powierzchnię (np. za pomocą systemów MQ15; MQ39; MQ18), dać czas na zadziałanie, wzruszyć w razie potrzeby.
Przemyć wodą w celu usunięcia pozostałości brudu i produktu. Produkt zasadowy, może reagować z materiałami takimi jak aluminium.

Dawkowania, w zależności od stopnia zanieczyszczenia:
- Normalnie zabrudzone powierzchnie: 5%
- Mocno zabrudzone powierzchnie: 10%